Xiaomi Electric Scooter Cable Lock

2,990 L

 

Xiaomi sjell për ju sigurinë në një nivel tjetër me këtë kavo sigurie për skuterat tuaj apo biçikletat. I pajisur me 5 numra sigurie, dhe me material metali i gërshetuar që e bën të pamundur të këputet.

Ka stok

SKU: DUN1594-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

Steel cable, ABS, zinc alloy

Compatible vehicles

Electric Scooter, Bike

Weight

0.27kg

Dimensions (Length)

120cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Scooter Cable Lock