Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Grooming Kit Pro

3,990 L

Kurseni: 2,000 L

Performanca e jashtëzakonshme, besimi dhe qetësia gjatë gjithë ditës nis me detajet e vogla në mëngjes. Makinë rroje nga Xiaomi. Është kundra ujit dhe ka jetëgjatësi baterie deri në 90 minuta përdorimi. E përbërë nga një dritë LED dhe me një portë karikimi Type- C. Është e përbërë nga 4 koka të lëvizshme. Një përvojë kujdesi me aksesorë të shumtë që ju ndihmojnë të formoni zgjedhjen tuaj.

Ka stok

SKU: CNG3374-B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

Xiaomi Grooming Kit Pro

Battery Capacity

800mAh

Port Type

Type-C

Battery Type

Li-ion battery

WaterProof Grade

IPX7

Run Time

Up to 90 minutes

Rated Input

5V 2A

Cutting Element

Self-Sharpening
Stainless steel blades

Charging Time

2 hours

Trimming Precision

0.5 mm

Easy cleaning

Washable attachments

Usage Type

Corded and Cordless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Trimmer

1 X Precision Blade

1 X Nose & Ear Hair

1 X Trimming Blade

2 X Beard Comb

2 X Clipper Comb

1 X Body Grooming Blade

1 X Travel Pouch

1 X Cleaning Brush

1 X Charging Cable

1 X User Manual

1 X Quick Guide