Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum E10

17,990 L

Kurseni: 8,000 L

Xiaomi Robot Vacuum E10, me fuqi thithëse 4000Pa mundëson pastrim efektiv mbi çdo sipërfaqe me një kalim.  Kombinuar me disa sensorë për tu përshtatur me çdo ambient kompleks si dhe me njoftime për tju informuar në çdo fazë të procesit të pastrimit. Mund të kontrollohet lehtësisht përmes aplikacionit Xiaomi Home duke siguruar pastërti edhe nëse nuk ndodheni në shtëpi.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 36%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum X10

44,990 L
Kurseni: 25,000 L
OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum S10+

32,990 L
 
- 25%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum X10+

59,990 L
Kurseni: 20,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

B112

Color

White

General
Rated power

35W

Rated voltage

14.4V⎓

Charging voltage

20V⎓

Battery capacity

2500mAh (rated capacity)
2600mAh (nominal capacity)

Charging dock
Charging dock model

CDZB112

Rated input

20V⎓ 0.6A

Rated output

20V⎓ 0.6A

Dimensions and Weight
Dimensions

146×122×87.5mm

Net Weight (with Accessories)

3.2 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Main unit

1 x Main brush (Pre-installed on main unit)

1 x 2-in-1 water tank and dust container (Can be used in either vacuum or mop mode)

1 x Side brush

1 x Brush cover (Pre-installed on main unit)

1 x Pads (Pre-installed on the mop frame)

1 x Mop frame

1 x Power adapter

1 x Charging dock

1 x Cleaning brush (On the 2-in-1 water tank and dust container)

1 x User manual