Awei Fully Automatic Wireless Charging Stand X43

1,990 L

 

Awei automatic wireless charging stand është ideale për udhëtime për të përdorur apo karikuar telefonin në makinë  pa ju shpërqëndruar nga rruga. Mbajtësja është e vogël dhe e lehtë, gjë që e bën praktike për ta marrë kudo me vete.

Ka stok

SKU: CNG3394-B Modeli: X43 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

Glass panel and metal clip arm

Power

15 W

Protection

Human body detection protection, red light warning, overvoltage overcurrent overheating protection

Compatible

Mobile phones are suitable for mobile phone width: 62-92mm, thickness no more than 15mm

Dimension

106.5*68*102mm

Installation Location

Car Air Conditioner Exhaust

Speakers

No

Features

Gravity extension

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei Fully Automatic Wireless Charging Stand X43