Awei Fully Automatic Wireless Charging Stand X43

1,490 L

 

Awei automatic wireless charging stand është ideale për udhëtime për të përdorur apo karikuar telefonin në makinë  pa ju shpërqëndruar nga rruga. Mbajtësja është e vogël dhe e lehtë, gjë që e bën praktike për ta marrë kudo me vete.

Ka stok

SKU: CNG3394-B Modeli: X43 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

X43

Color

Black

General
Material

ABS+Aluminum Alloy

Input

5V/2A, 9V/1.8A

Wireless Output

5-15W

Compatible Smartphones

Wide: 62-92mm
Thickness: 15mm

Dimensions & Weight
Dimensions

106.5 x 68 x 102 mm

Weight

150 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Awei Fully Automatic Wireless Charging Stand X43