Cross Gear Backpack CR-9001I

2,900 L3,300 L

Cante shpine shume-funksionalitete. E pajisur me shume xhepa per te mbajtur te gjitha pajisjet tuaja te sigurta dhe te organizuara.

Screen size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Screen size

15.6", 17.3"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim