Ofertë!
OFERTA ONLINE

Dyson 1.6 inch Airwrap™ Long Barrels

4,490 L

Kurseni: 2,000 L

Dyson Airwrap 1,6 inç janë të përshtatura për flokë me gjatësi deri në gjoks dhe flokë më të gjatë, duke ofruar me lehtësi kaçurrela luksoze dhe valëzime voluminoze. Gjatësia e tyre e zgjatur prej 2 inç përtej furçave standarde siguron stilim efikas. Duke shfrytëzuar teknologjinë novatore të efektit Coanda me gjeometrinë e rrjedhjes, këto furça tërheqin, mbështjellin dhe përdredhin flokët pa mundim, duke rezultuar në rezultate stilimi perfekte. Të pajtueshme me çdo komplet Airwrap, ato ofrojnë shkathtësi dhe komoditet për përdoruesit.

Ka stok

SKU: DUN2247 Modeli: 970290-01 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

970290-01

Color

Pink

General
Barrel Size

1.6 inches

Technology

Coanda Effect

Styling Capability

Designed for creating loose curls or waves

Compatibility

Compatible with any Airwrap Kit

Dimensions & Weight
Dimensions

40.64 x 185.67 mm

Weight

54 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2x Airwrap 1.6″ Long Barrel