OFERTA ONLINE

Dyson Airwrap Complete Long – Blue Blush

59,990 L

 

Dyson Airwrap HS05 është një mjet i avancuar me shumë stil i krijuar për individët me flokë të gjatë. Mundësuar nga motori dixhital Dyson V9, ai përmban bashkëngjitje të ri-inxhinieruara që shfrytëzojnë rrjedhën e ajrit të përmirësuar të Coanda, duke siguruar kontroll të shtuar për stilim të gjithanshëm. Kontrolli inteligjent i nxehtësisë siguron parandalimin e dëmtimit ekstrem të nxehtësisë duke matur temperaturën e rrjedhës së ajrit mbi 40 herë në sekondë. Me tre shpejtësi të sakta të fluksit të ajrit dhe cilësime të temperaturës, përdoruesit mund të përshtatin përvojën e tyre të stilimit sipas llojeve dhe stileve të ndryshme të flokëve.  Përfshirja e shtesave të ndryshme, të tilla si furça Airwrap dhe furça zbutëse, mundëson tharjen e shpejtë dhe të lehtë me flokun dhe krijimin e modeleve të ndryshme flokësh.

Ka stok

SKU: DUN1610-PBL Modeli: HS05 Kategori: , , Etiketa: , , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 31%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Dyson 1.6 inch Airwrap™ Long Barrels

4,490 L
Kurseni: 2,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Blue Blush

Airbrush
Hair care technologies

Ion care

Additional functions

Cold air

Special Characteristics

Coanda airflow

Power
Total power

1300 W

Nozzles
Nozzle Type

Hair lift comb

Dimensions
Dimensions & Weight

27.2 x 4 x 4.8 cm

Weight

680 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Dyson Airwrap Complete Long

1 X Storage Case

1 X Coanda smoothing dryer

1 X 30mm Airwrap long arrel

1 X 40mm Airwrap long barrel

1 X Firm Brush

1 X Soft brush

1 X Round Brush