SAPO ERDHI

Dyson Supersonic Hair Dryer HD07

35,990 L

 

Dyson Supersonic™ HD07 është një paisje e veçantë për kujdesin e flokëve që kombinon teknologjinë më të fundit dhe lidhjet e gjithanshme për të dhënë rezultate optimale stilimi. Me një motor të fuqishëm dixhital Dyson V9, ai prodhon një rrymë ajri të kontrolluar me presion të lartë për tharje të shpejtë dhe stilim të saktë. Aksesorët e stilimit të përfshira e bëjnë atë të adaptueshëm për lloje dhe stile të ndryshme flokësh. Kontrolli inteligjent i nxehtësisë siguron mbrojtjen e flokëve duke matur temperaturën e ajrit disa herë në sekondë dhe duke rregulluar nxehtësinë në përputhje me rrethanat. Kjo tharëse flokësh vjen e kompletuar me udhëzues stilimi hap pas hapi dhe akses në këshillat e ekspertëve për stilimin përmes aplikacionit MyDyson™, duke e bërë atë një zgjidhje gjithëpërfshirëse për arritjen e modeleve të flokëve të dëshiruara pa cenuar shëndetin e flokëve.

Ka stok

SKU: DUN2397 Modeli: HD07 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HD07

Color

Copper/Nickel

Technology
Motor

Dyson digital motor V9 (Spins at up to 110,000rpm)

Air Multiplier™

Utilizes Air Multiplier technology for controlled, high-pressure airflow

Power
Wattage

1600W

Cord
Cord Length

2.8m

Airflow
Airflow Rate

13.3 liters per second (lps)

Intelligent Heat Control
Details

Measures air temperature over 40 times a second and regulates heat to prevent heat damage

Styling Attachments
Flyaway Attachment

Ideal for finishing sleek, straight styles, hiding flyaways under longer hair for a smooth, shiny finish using only air

Styling Concentrator

Wide, thin design creates a focused, high-velocity blade of air for precise styling of individual sections without disturbing the rest

Diffuser

Simulates natural drying, reduces frizz, and defines curls/waves. Long prongs provide greater control, reaching every strand

Gentle Air Attachment

Designed for fine hair and sensitive scalps, diffuses air gently and cools while still drying hair quickly

Smoothing Nozzle

Provides controlled airflow for creating a smooth, natural finish.

Key Controls
Speed Settings

High: For fast drying and styling
Medium: For regular drying
Low: For diffusing

Heat Settings

100°C: Fast drying and styling
80°C: Regular drying
60°C: Cooler drying and diffusing
28°C: Constant cold

Cold Shot

Sets hair after styling

Dimensions & Weight
Dimensions

245 x 97 x 78 mm

Weight

680 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Dyson Supersonic™ Hair Dryer

1x Styling Concentrator

1x Gentle Air Attachment

1x Diffuser

1x Smoothing Nozzle

1x Flyaway Attachment