OFERTA ONLINE

Dyson Gen5detect™ Absolute

89,990 L

 

Teknologjia e fundit brenda kësaj makinerie 3.5 kg. Me fuqi thithje dhe filtrim të avancuar, me ndriçim për të dalluar çdo grimce pluhuri. Motor i cili rrotullohet 135.000 rpm duke mundësuar përthithjen më të fuqishme. Kontrolloni fuqinë me një buton të vetëm, i përshtatshëm për çdo sipërfaqe dhe me bateri të avancuar e cila zgjat deri në 70 minuta. Dyson mendon dhe për higjienen tuaj duke ju ofruar një dizajn të pastrimit pa prekje, mekanizmi i fshesës ju lejon derdhjen e të gjitha papastërtive me një veprim. Filtri HEPA mund të lahet dhe përdoret si normalisht dhe karikimi realizohet lehtësisht nëpërmjet mekanizmit të vet të vendosur në mur për të qenë gati në një moment të dytë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Dyson Airwrap Complete

57,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Model

Gen5detect™ Absolute

Color

Purple

Vacuum Cleaner Type

Cordless

SPECIFICATION
Motor Type

Gen5

RPM

135,000 RPM

Suction Power

280 Air Watts

Number of programs/settings

3

Noise Level

65-73 dBa

Cyclone Technology

14 Cyclones

FILTER
Filtration

Whole-Machine HEPA Filtration

Washable Filter

Yes

Battery & Charging
Battery

Rechargable Battery

Runtime

Up to 70 minutes

Charging

About 4.5 Hours

Features
New Single-Button Power Control

Power at the touch of a button, with no trigger to hold

Charging Wall Dock

The Dyson Gen5detect™ vacuum drops into the charging dock, ready for your next clean.

No-Touch Bin Emptying

Hygienic ejection mechanism drives dust and debris deep into your bin, in one action.

Swappable Batteries

Switch batteries to extend your machine's run time

Switch Easily Between Three Power Modes

Auto mode automatically adjusts suction power across different floor types to maximise battery life. Boost mode is for more intensive, spot cleaning and Eco mode for longer cleans on all floor types.

No Loss of Suction

With Radial Root Cyclone technology, 14 scrolled cyclones generate up to 100,000g of force to capture dust and debris from the airflow. Maintaining maximum suction power.

Digital Motorbar™ with De-Tangling Vanes

Intelligently adapts suction power to different floors.7 Hair removal vanes automatically de-tangle hair from the brush bar as you clean.

Whole-Home Deep Cleaning

Versatile Dyson cordless technology – for cleaning all floor types, hard-to-reach places, mattresses, sofas and stairs.

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

127.6 x 27.6 x 25 cm

Weight

3.5 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dyson Gen 5 Detect Absolute

5 x Accessories

1 x Charger