SAPO ERDHI

JBL T450BT Wireless Headphones

5,990 L

 

Kufjet me valë JBL T450BT ofrojnë një zgjidhje portative audio falë tingullit JBL Pure Bass, duke i bërë jehonë trashëgimisë së markës për inxhinieri audio precize dhe mbresëlënëse. Me drejtues 32 mm, këto kufje ofrojnë një përvojë të thellë dhe me ndikim të basit, ndërkohë që ruajnë një dizajn të lehtë, me palosje të sheshtë për rehati dhe komoditet në lëvizje. Me kontrollet e muzikës dhe telefonatave të vendosura në mënyrë të përshtatshme në kufje, përdoruesit mund të menaxhojnë me lehtësi audion dhe të marrin telefonata menjëherë. Mikrofoni i integruar shton funksionalitetin, duke i bërë këto kufje një zgjedhje të gjithanshme. Me një jetëgjatësi mbresëlënëse baterie deri në 11 orë me një karikim të vetëm, JBL T450BT siguron një përvojë dëgjimi të pandërprerë gjatë gjithë ditës.

Ka stok

SKU: CNG4794-B Modeli: T450BT Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

T450BT

Color

Black

General Specifications
Driver size (mm)

32

Audio Specifications
Dynamic frequency response range (Hz)

20 Hz – 20 kHz

Impedance (ohms)

32.0

Number of drivers per ear

1.0

Connection Specifications
Bluetooth

4.0

Bluetooth Profiles

HFP v1.5, HSP v1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.4

Bluetooth Frequency

2.402GHz-2.48GHz

Bluetooth Transmitted Modulation

GFSK,π/4DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

0-4 dbm

Battery
Maximum music play time with ANC off (hours)

11.0

Maximum talk/play time (hours)

11.0

Features
Remote control on ear cups?

Yes

On-ear

Yes

Built-in Microphone

Yes

Flat-fold design

Yes

Hands Free Call

Yes

JBL Pure Bass Sound

Yes

Wireless

Yes

Speed charge

Yes

Rechargable battery

Yes

Weight
Product Weight

320g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pair of JBL T450BT headphones

1 x Charging cable

1 x Quick start guide

1 x Warning Card

1 x Warranty Card

1 x Safety Sheet