Mi Simpleway Foaming Hand Wash Container

490 L

 

Ene mbajtes per shperndaresen automatike per shkume sapuni. Shperndaresja nuk ka nevoje per buton pasi me ane te rrezeve infra te kuqe njeh levizjen e dores dhe leshon nje sasi te caktuar shkume.

Ka stok

SKU: HCM031 Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Dimensions

75x75x114mm

Weight

393.6g

Capacity

300mL

Materials

Liquid

Color

Transparent

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim