Nintendo Animal Crossing™: New Horizons

6,990 L

 

Arratisuni në një ishull të shkretë dhe krijoni parajsën tuaj ndërsa eksploroni, krijoni dhe personalizoni në lojën Animal Crossing: New Horizons. Arratisuni juaj në ishull ka një pasuri të burimeve natyrore që mund të përdoren për të krijuar gjithçka, nga mjetet deri te komoditetet e krijesave. Ju mund të gjuani insektet në agim, të dekoroni parajsën tuaj gjatë gjithë ditës ose të shijoni perëndimin e diellit në plazh ndërsa peshkoni në oqean. Koha e ditës dhe sezoni përputhen me jetën reale, kështu që çdo ditë në ishullin tuaj është një shans për t’u regjistruar dhe për të gjetur surpriza të reja gjatë gjithë vitit. Tregojuni familjes dhe miqve utopinë tuaj të ishullit ose paketoni valixhet dhe vizitoni të tyret. Qoftë duke luajtur online ose me të tjerë pranë jush, jetesa në ishull është edhe më e mirë kur mund ta ndani. Edhe pa hipur në një fluturim, do të takoni një grup banorësh simpatikë të kafshëve që shpërthejnë me personalitet. Fytyra miqësore si Tom Nook dhe Isabelle do të ofrojnë shërbimet e tyre dhe do t’ju ndihmojnë me kënaqësi të rritni komunitetin tuaj të ri. Ikni në arratisjen tuaj në ishull  sidoqoftë, kurdo dhe kudo që dëshironi.

Ka stok

SKU: DUN1699 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
No. of players

Single System (1-4)
Local wireless (1-8)
Online (1-8)

Genre

Simulation

Age

Everyone

Supported Play Modes

TV mode, Tabletop mode, Handheld mode

Supported languages

Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese

Features
Details

– Build your community from scratch on a deserted island brimming with possibility.
– Create your personal getaway and customize your character, home, decorations, and even the landscape itself.
– Collect materials to construct everything from furniture to tools! Then, use what you create to give your island a personal touch.
– Watch as the time of day and seasons match real life—even your hemisphere! Each day holds potential for surprises and discoveries.
– Get to know the island residents, garden, fish, decorate, hunt for fossils, and more!
– Show off your paradise play on the same system with a total of 4 people, or play together online or over local wireless for fun with up to 8 players.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim