Ofertë!
OFERTA ONLINE

Roidmi Cordless Vacuum Cleaner S1E

14,990 L

Kurseni: 5,000 L

Fshesa me korrent Roidmi S1E është një pajisje pastrimi elegant dhe e lehtë, e krijuar për ata që vlerësojnë estetikën dhe performancën. Me peshë vetëm 1.3 kg, ajo përmban një motor të fuqishëm 300W brushless me 80,000 RPM duke siguruar fuqi thithëse 100AW dhe një fuqi thithëse prej 18000 Pa. Doreza e saj ergonomike 270° siguron përdorim të rehatshëm, ndërsa sistemi i ciklonit me shumë faza dhe dizajni inovativ i krehrit parandalojnë ngatërrimet e flokëve dhe mbajnë thithje të fortë. Me një bateri afatgjatë 2200 mAh që ofron deri në 40 minuta kohë pastrimi, një dizajn modular për përdorim të gjithanshëm dhe një montim të përshtatshëm magnetik në mur për ruajtje dhe karikim të lehtë, Roidmi S1E kombinon efikasitetin, elegancën dhe lehtësinë e përdorimit.

Ka stok

SKU: DUN2464-BL Modeli: S1E Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 31%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum E10

17,990 L
Kurseni: 8,000 L
OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum S10+

32,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Color

White/Blue

Model

S1E

Specifications
Maximum Suction Power

100AW

Brushless Motor Speed

80,000 RPM

Air Volume

950L/min

Battery Capacity

2200mAh

Charging Voltage

25.8V

Charging Time

About 2.5 Hours

Cleaning Features
Cyclone Dust-Separation System

Multi Cyclone System

Purification Rate

99% (captures particles as small as 0.3 microns)

Cleaning Modes

• Standard Mode
• Enhanced Mode

User Convenience
Operation Interface

High-Quality LED Interface

Operating Functionality

One-Button Self-Locking Function

Dust Compartment

0.4L

Filter Assemblies

Washable Filter

Storage

Magnetic Wall-Mountable Design for Easy Storage

Dimensions & Weight
Dimensions

1191 x 259 x 158mm

Weight

2.4 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x ROIDMI S1E

1x Adapter with cord

1x Electric Cleaning head

1x Roller

1x Multifunction Crevice tool

1x Metal connecting rod

1x High-Efficiency filter

1x Cleaning tool

1x Magnetic Storage Dock

1x Extension hose

1x Power Adapter