OFERTA ONLINE

Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum

69,990 L

 

Kaloni në metodat konvencionale të pastrimit. Teknologji inovative me temperaturë të lartë. Pastroni në thellësi dyshemetë e të gjithë shtëpisë. Zbutni njollat ​​në temperaturë të lartë. Njollat ​​do të zhdukur sa hap e mbyll sytë. Furça me rul fshin dyshemenë 15 herë në sekondë. Shpërbën në mënyrë efektive njollat ​​e forta si salca, vaji dhe orizi. Furça me rul kryen vetëpastrim 15 herë për çdo sekondë pastrimi. Kjo fshesë inteligjente nuk duhet të mungojë kurrsesi në shtëpitë tuaja. Tashmë pluhurat dhe papastërtitë nuk do jenë më problem.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 25%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum X10+

59,990 L
Kurseni: 20,000 L
- 16%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 Plus

20,990 L
Kurseni: 4,000 L
OFERTA ONLINE

Xiaomi Robot Vacuum S10+

32,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
12 g/kg
Brand
Color

White

Main Unit
Model

B305GL

Roller Brush Speed

900 RPM

Water Temperature

75°C

Rated voltage

21.6V ⎓

Charging voltage

28V ⎓

Water resistance rating

IPX4

Net weight

11.8kg

Smart Cleaning Base
Base model number

B305GL-JZ

Dimensions

350 x 380 x 480mm

Water Tank

3000 ml

Rated input

220–240V, 50/60Hz

Charging parameters

28V ⎓ 1.0A

Rated power

2100W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Main unit x1 (including roller brush, filter element, handle)

Smart cleaning base x1 (including water tanks)

Roller brush for replacement x1

Power cable x1

Filter element for replacement x1

Cleaning brush x1

User manual x1