Ofertë!
SAPO ERDHI

Sony PlayStation Portal™ Remote Player

27,990 L

Kurseni: 2,000 L

PlayStation Portal™ Remote Player për konsolën PS5® revolucionarizon përvojën e lojërave, duke ofruar një portë hyrëse për lojërat tuaja të preferuara. Kjo pajisje inovative ju mundëson të luani të gjithë koleksionin tuaj të lojërave PS5 përmes Wi-Fi në shtëpi, duke eliminuar nevojën për një televizor dhe duke ofruar fleksibilitet. Me një ekran LCD 8” që shfaq lojërat me detaje mahnitëse të plota HD me 60 fps, Portali ofron një përvojë të butë të lojës. Me veçoritë gjithëpërfshirëse të kontrolluesit me valë DualSense®, duke përfshirë reagimet haptike dhe aktivizuesit përshtatës, çdo moment në lojë merr jetë. Aftësia e fillimit të shpejtë të pajisjes siguron kohë minimale të konfigurimit, duke ju lejuar të lidheni me konsolën tuaj PS5 pa mundim dhe të zhyteni në lojëra me shpejtësi të jashtëzakonshme. PlayStation Portal™ Remote Player kapërcen konfigurimet tradicionale të lojërave, duke ofruar lirinë për të luajtur kudo në shtëpinë tuaj pa u lidhur me televizorin duke ripërcaktuar me të vërtetë mënyrën se si përjetoni lojërat PlayStation®.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 9%
Ofertë!

Nintendo Switch™ OLED Model

31,990 L
Kurseni: 3,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim