SAPO ERDHI

Xiaomi Massage Gun Mini

9,990 L

 

E lehtë, portable dhe praktike, Xiaomi Massage Gun Mini vjen me dizajn kompakt, sensorë presioni dhe indikatorë smart. Teknologjia e fundit mundëson përdorimin e presionit të duhur dhe frekuencës me ndihmën e indikatorit, kështu që mjafton të relaksoheni dhe shijoni shplodhjen e muskujve pas një dite të lodhshme. Përmasat e vogla dhe pesha e lehtë e bëjnë shumë praktike për ta maarrë kudo me vete. Mund ta merrni në punë nëse keni nevojë të çlironi stresin dhe lodhjen, në shtëpi mund ta përdorni për të liruar muskujt e lodhur, në palestër për të përgatitur dhe nxehur muskujt para ushtrimeve si dhe pas tyre për t’i ndihmuar muskujt të lirohen sa më parë. Në paketim përfshihen 3 koka të ndryshme, një e sheshtë e cila përdoret për cdo pjesë të trupit, një sferike e cila është ideale për pjesë të trupit me më shumë masë muskulare dhe një në formë U-je e cila është ideale për kyçet e këmbëve dhe shtyllën kurrizore.

Ka stok

SKU: DUN1688-B Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Product model no

XMFG-M352

Battery capacity

2600mAh

Operating temperature

0–35°C

Port type

Type-C

Battery type

Rechargeable lithium-ion battery

Dimensions

101 × 139 × 45mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Massage gun

1 x Round Head

1 x Flat Head

1 x Bullet Head

1 x Power Adapter

1 x Charger

1 x Manual