Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

26,490 L

 

Pastruese Xiaomi. Pastron ne menyre automatike gjithe siperfaqen e parketit ose dyshemese ne te cilen vendoset. Me funksion larje dhe fshirje te siperfaqes ne te cilen vendoset. Mund te komandohet manualisht me ane aplikacionit Mi HOME ose te lihet ne proces automatik. Perdoret me karikim. Karikimi behet ne menyre automatike dhe rikthim ne vendin ku eshte nderprere pastrimi. Perdoret gjithashtu per te pastruar siperfaqe te ndryshme si mermeri, pllaka etj. 

Ka stok

SKU: DUN1048-W Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Power

40W

Function

Suction, Sweep, Vacuum

Dust Box Capacity

600ml

Water Tank Capacity

200ml

Remote Control

No

Suction

2500Pa

Special Suction Nozzle

Efficient Brush

Size

35.30 x 35.00 x 8.15 cm / 13.90 x 13.78 x 3.21 inches

Weight

3.6 kg

Battery

2400mAh

Voltage

110-240V 50 / 60Hz

Running Time

80 – 90 minutes

Charging Time

3 – 4 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sweeper

1 x Side Brush

1 x Mop

1 x Water Tank

1 x Power Cord

1 x Cleaning Gadget

1 x Charging Stand

 

Garancia e produktit

3 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu