Xiaomi Smart Laser Measure

4,990 L

 

Metër për të matur kudo që dëshironi. Pas një shtypje të shkurtër për të emetuar lazerin, gjatësia mund të lexohet në kohë reale. Ky metër ka një lazer preciz dhe të qëndrueshëm, i cili arrin distancën deri në 5 cm deri në 40 m. Matni çdo gjë në çdo kohë. Ky metër mund të masi çdo gjë duke filluar nga sipërfaqe të mëdhaja si magazina e deri tek sipërfaqe me të vogla. Përmes aplikacionit Mi Home zgjeroni funksionet si sinkronizimi, vërejtje të të dhënave, llogaritja e gjatësisë, sipërfaqes, volumi, harta e planimetrisë, ndarja e hartave dhe shikimi i efekteve.

Ka stok

SKU: DUN1542 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Dark Grey

Measurement Range

0.05-40 m

Charging Time Approx

100 min

Measurement Accuracy

± (3 mm + 5 × 10-5D)

Automatic Turn-off Time

180 s

Minimum Displaying Unit

0.001 m

Automatic Laser Off Time

180 s

Measurement Unit

m/ft

Operating Temperature

-10℃to 50℃

Laser Type

630-680 nm wavelength

Storage Temperature

-20℃to 60℃

Battery

Lithium-ion 3.7V 370 mAh

Storage Humidity

20%-80%RH

Display Screen

1.23-inch LCD screen

Bluetooth Transmission Distance Approx

8 m

Frequency Range

2400-2483.5 MHz

Bluetooth Power

8 dBm

Charging Input

5 V 1A

Operating Power

0.7 W

Net Weight

60 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Smart Laser Measure