Xiaomi UniBlade Trimmer

2,990 L

 

Teh inovativ me tre drejtime për një rruajtje krejtësisht të pastër. Tehu me dy drejtime shkurton qime më të gjata, ndërsa tehu me tre drejtime trajton çdo gjatësi dhe trashësi, Një rruajtje vërtet e pastër, e bërë pa mundim me Xiaomi UniBlade Trimmer.

Ka stok

SKU: CNG3982-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

X300

Color

Black

General
Operating Voltage/Power

3.7V⎓/3W

Input

5V⎓1A

Waterproof Rating

IPX7

Battery type

Lithium Battery

Battery Capacity

600mAh

Charging Type

Type-C

Charging time

Approx. 1.5hrs

Usage Type

Cordless

Run Time

Up to 60 minutes

No. of Length Settings

14 Length Settings – 0.4mm to 8mm

Safety Feature

Safety Lock

Operating-Environment

• Working temperature: -20-60℃
• Storage temperature: -20-60°C
• Charging temperature: 0-45°C

Dimensions & Weight
Dimensions

33 x 28 x 154 mm

Weight

250 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Trimmer 
1 x Adjustable trimming comb 
1 x Charging dock 
1 x Protective cover 
1 x User manual