OFERTA ONLINE

Apple iPad Gen 9th 10.2″, 64GB, Wi-Fi

29,990 L

 

Apple iPad Gen 9th me ekran 10.2 inch me rezolucion 1620 x 2160 dhe plotë ngjyra. I pajisur me teknologjinë më të fundit, e cila do ju bëj të mendoni dhe njëherë se çfarë është i aftë të bëj iPadi. Kapacitet baterie 8557 mAh. Jetgjatësi baterie deri në 10 orë duke parë video, dëgjuar muzikë, naviguar në internet etj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Body
Dimensions

250.6 x 174.1 x 7.5 mm

Weight

487 g

Build

Glass front, aluminum back, aluminum frame

Display
Display Size

10.2"

Display Resolution

1620 x 2160 pixels

Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

Platform
OS

iPadOS 15, upgradable to iPadOS 15.1

Chipset

Apple A13 Bionic (7 nm+)

CPU

Hexa-core

GPU

Apple GPU (4-core graphics)

Memory
Ram

3GB

Memory Internal

64GB

Main Camera
Video

1080p@25/30fps, 720p@120fps; gyro-EIS

Single

8 MP, f/2.4, 31mm (standard), 1.12µm, AF

Features

HDR, panorama

Selfie Camera
Sound
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

Comms
WLAN

Wi-Fi

Bluetooth

4.2, A2DP, EDR, LE

USB

Lightning, USB 2.0; magnetic connector

Battery
Type

Li-Ion, non-removable 8557 mAh (32.4 Wh)

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

Color

Silver, Space Gray

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Gen 9th

1 x USB charger

Garancia e produktit

12 MUAJ