SAPO ERDHI

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

5,990 L

 

Trajnohuni për lojërat olimpike të Tokios 2020 i vetëm ose me miqtë tuaj në një mori eventesh si Skateboarding, Karate, Serf, etj. Zgjidhni nëse doni të luani në fushë, ujë apo ring, do keni një event duke ju pritur kudo. Argëtohuni dhe fitoni lojërat olimpike së bashku me Mario dhe Sonic.

Ka stok

SKU: DUN2127 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 9%
Ofertë!

Nintendo Switch™ OLED Model

31,990 L
Kurseni: 3,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Release date

November 1, 2019

No. of players

Up to 8 players online

Genre

Sports

Age

Everyone 7+

Features
Details

• Olympic games
• Sports
• Online multiplayer
• Play with friends
• Fun challanges

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020