TP-Link USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter

2,190 L

 

Jepini laptopit, tabletit, kompjuterit dhe pajisjeve të tjera të pajisura me 3.0 qasje interneti me kabllo. Adaptori është i pajisur me një portë USB 3.0 dhe port Gigabit Ethernet, të cilat suportojnë shpejtësi interneti deri në 1000 Mbps

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Output Interface

1 10/100/1000Mbps RJ45 Ethernet Port

Input Interface

1 USB 3.0 Port

Chipset

RTL8153

Supported Systems

Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP
Mac OS 10.6-10.14
Chrome OS
Linux OS

Dimensions

2.8 x 1.0 x 0.6 in. (71 x 26 x 16.2mm)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TP-Link USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter