Monedhë

Kategoritë

PRODUKTE TË SAPO ARDHURA

BLI ONLINE - PËRFITO NGA OFERTAT
SAPO ERDHI

Apple iPhone 15 Pro Max

139,990 L159,990 L
 
SAPO ERDHI

Segway Electric Scooter P100SU

149,990 L
 
SAPO ERDHI
- 16%
Ofertë!

Apple Watch Series 9 45MM

45,990 L
Kurseni: 9,000 L
:
:
:
GËZUAR FESTAT
- 29%
Ofertë!

JBL Xtreme 3 Portable Bluetooth Speaker

24,990 L
Kurseni: 10,000 L
GËZUAR FESTAT
- 21%
Ofertë!

Dyson Airwrap Complete Long

54,990 L69,990 L
Kurseni: 15,000 L
:
:
:
GËZUAR FESTAT
- 17%
Ofertë!

Bose Noise Cancelling Headphones 700

24,990 L
Kurseni: 5,000 L
SAPO ERDHI

Xiaomi Redmi 13C

14,990 L
 
Të Përdorura

Samsung Galaxy A32

21,990 L
 
Të Përdorura

Apple iPhone 14 Pro

94,990 L
 
SAPO ERDHI

Bose QuietComfort Headphones

31,990 L
 

TIRANA TRANSPORT: PËR 1 ORË MERR PRODUKTIN N'DORË

Të Përdorura

Apple iPhone 14 Pro Max

109,990 L
 
SAPO ERDHI

TP-LINK 4G LTE Mobile Wi-Fi M7000

5,990 L
 

Picun Bluetooth Headphones B21

2,490 L
 

Xiaomi Electric Scooter 4 Lite

38,990 L
 
:
:
:
GËZUAR FESTAT
- 28%
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum E10C

17,990 L
Kurseni: 7,000 L
SAPO ERDHI

Insta360 GO 3

37,990 L
 
SAPO ERDHI

Laptop Apple MacBook Air 13.3″,8GB, 512GB, Core i5

44,990 L
 
SAPO ERDHI

SanDisk Extreme SD UHS-I Card

9,990 L
 

Omega Mouse Pad

490 L
 
:
:
:
GËZUAR FESTAT
- 32%
Ofertë!

Childrens Digital Camera DT03

1,690 L
Kurseni: 800 L

BLI ONLINE - TRANSPORT NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Smartphone

Të gjitha modelet e fundit të smartphone-ve mund t’i gjeni në Shpresa AL

TRENDING NOW

Produkte më në trend të momentin