Monedhë

Kategoritë

PRODUKTE TË SAPO ARDHURA

BLI ONLINE - PËRFITO NGA OFERTAT

MSI Force Pro Z690 Gaming Desktop 32GB, 1TB SSD, Core i7

319,990 L
 

Apple Watch Series 7

44,990 L49,990 L
 
- 27%
Ofertë!

Samsung 65″ Class QLED 4K Smart TV Q80B (2022)

182,990 L
Kurseni: 66,000 L
- 28%
Ofertë!

Samsung 55″ Class The Frame QLED 4K Smart TV (2022)

164,990 L
Kurseni: 65,000 L
- 24%
Ofertë!

Samsung 50″ Class Q60B QLED 4K Smart TV (2022)

99,990 L
Kurseni: 32,000 L
- 16%
Ofertë!

Samsung 43″ BU8500 Crystal UHD 4K HDR Smart TV (2022)

87,990 L
Kurseni: 17,000 L
- 18%
Ofertë!

Samsung 50″ Crystal UHD BU8000 4K Smart TV (2022)

77,990 L
Kurseni: 17,000 L
OFERTË ONLINE
- 15%
Ofertë!

Samsung Galaxy M52 5G

39,990 L
Kurseni: 7,000 L

Nadle Scooter For Kids 3 in 1

8,990 L
 

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Wi-Fi (2020)

42,990 L44,990 L
 

TIRANA TRANSPORT: PËR 1 ORË MERR PRODUKTIN N'DORË

Samsung Galaxy Tab S8 5G (2022)

99,990 L
 

2D Desktop Scanner GT-8800E

4,990 L
 

Rongta Thermal Receipt Printer RP58A

4,990 L
 

Instax Mini Colorful Films

990 L1,490 L
 
OFERTË ONLINE
- 5%
Ofertë!

FujiFilm Instax Mini 11 Instant Film Camera

9,490 L
Kurseni: 500 L

Video and Photography LED Light With Stand A118

7,990 L
 

Softbox Daylight Lamp with Tripod

3,990 L
 

Trust GXT 970 Morfix Gaming Mouse

7,490 L
 

Beltou JQ88 Smart Glasses

6,990 L
 

Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H 16″, 32GB, 2TB SSD, Core i7

299,999 L
 

BLI ONLINE - TRANSPORT NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

TRENDING NOW

Produkte më në trend të momentin

Laptop

Të gjitha modelet e fundit të laptop-ave mund t’i gjeni në Shpresa AL