Monedhë

Kategoritë

PRODUKTE TË SAPO ARDHURA

BLI ONLINE - PËRFITO NGA OFERTAT

Apple Watch Series 8

69,990 L
 

Apple iPhone 14 Pro

171,990 L183,990 L
 

Laptop Apple Macbook Pro 14″, 32GB, 2TB SSD, M1 Pro (2021)

459,990 L
 
OFERTË ONLINE

MSI Force Pro Z690 Gaming Desktop 32GB, 1TB SSD, Core i7

299,990 L
 
- 22%
Ofertë!

Samsung 65″ Class QLED 4K Smart TV Q80B (2022)

182,990 L
Kurseni: 52,000 L
- 9%
Ofertë!

Samsung 55″ Class The Frame QLED 4K Smart TV (2022)

199,990 L
Kurseni: 20,000 L
OFERTË ONLINE
- 13%
Ofertë!

Samsung 50″ Crystal UHD BU8000 4K Smart TV (2022)

77,990 L
Kurseni: 12,000 L
OFERTË ONLINE

Fujitsu ESPRIMO D756/E90+ 8GB, 1TB HDD, Core i3

19,490 L
 

HP N15 250 G8, 15.6″, 8 GB, 256 GB SSD, Core i3

54,990 L
 

Awei T13 Pro Stereo Wireless Earbuds

2,390 L
 

TIRANA TRANSPORT: PËR 1 ORË MERR PRODUKTIN N'DORË

Awei Desk Lamp Wireless Charging W20

2,490 L
 

Xiaomi Smart Pet Food Feeder

17,990 L
 

Xiaomi Smart Pet Fountain

10,990 L
 

Mi Smart Electric Folding Bike

139,990 L
 

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G11

44,990 L
 

Xiaomi Smart Speaker IR Control

4,990 L
 

Lenovo Legion M200 RGB Gaming Mouse

2,490 L
 

HP Victus Gaming 15 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

169,990 L
 

Asus TUF Dash F15 Gaming 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

199,990 L
 

Monster iSport Intensity In-ear Wireless Earphones

2,490 L
 

BLI ONLINE - TRANSPORT NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

TRENDING NOW

Produkte më në trend të momentin

Laptop

Të gjitha modelet e fundit të laptop-ave mund t’i gjeni në Shpresa AL